top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Powiatowy zasób geodezyjny w lepszej jakości
dodano: 03-10-2017 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1150

28 września w Starostwie Powiatowym odbył się odbiór i instalacja nowego urządzenia wielofunkcyjnego Oce ColorWave 500. Nowy sprzęt zastąpił zużyte urządzenie do skanowania i kopiowania dokumentów w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Wielofunkcyjna, kolorowa drukarka jest wyposażona w zaawansowane technologie umożliwiające emisję rysunków CAD, GIS oraz drukowanie prac graficznych. Urządzenie zapewnia błyskawiczne schnięcie wydruków oraz ich odporność na działanie wody. Poza drukarką urządzenie posiada tez wbudowany kolorowy skaner, który zapewnia wysoką jakość skanów niezależnie od stanu oryginalnego dokumentu.

Od kilku lat Starostwo dokłada wszelkich starań, aby powiatowy zasób geodezyjny i kartograficzny z formy analogowej przekształcić na formę cyfrową. Zakup nowego sprzętu zaowocuje lepszą, jakością dokumentów wydawanych z zasobu jak również bardzo dobrą ich, jakość w momencie przekształcania do formy cyfrowej.

Urządzenie zostało zakupione dzięki środkom pozyskanym z budżetu Województwa Dolnośląskiego na zadanie pod nazwą: „Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu jaworskiego”. Wartość dofinansowania wyniosła 150 000 zł. Poza urządzeniem wielofunkcyjnym zakupionym głównie na potrzeby Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej również Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Środowiska wzbogacił się o nowy zestaw komputerowy.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1339