Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy - Wicestarosta odznaczony!
dodano: 07-10-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 124

6 października 2017 r. odbyła się oficjalna uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Podczas ceremonii, przedstawiciele studentów pierwszego roku złożyli oficjalne ślubowanie i zostali przyjęci w poczet studentów PWSZ. Uroczystość rozpoczęło przemówienie JM Rektora prof. dra hab. inż. Ryszarda K. Pisarskiego, dokonano również wręczenia wyróżnień i odznaczeń.

Jednym z odznaczonych przez JM Rektora był Arkadiusz Baranowski Wicestarosta Jaworski, który otrzymał Tytuł Honorowy II Stopnia „Zasłużony dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy" za szczególne zasługi dla Uczelni. Zebrani w Sali Centrum Konferencyjno - Widowiskowym Uczelni wysłuchali ponadto wykładu inauguracyjnego oraz Gaudeamus Igitur. Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 uświetnił występ Chóru Feichtinum Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, pod dyrekcją Artura Wróbla.

baner-230-120.jpg

dodano: 27-09-2016 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 86 | Wyświetleń: 2354