Wkrótce ruszą prace na drodze powiatowej Luboradz – Mściwojów
dodano: 01-12-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 148

Jeszcze w tym roku Powiat Jaworski zamierza wyremontować ponad półtorakilometrowy odcinek drogi pomiędzy Luboradzem a Mściwojowem. Dzięki prawie 600 tysiącom złotych pozyskanym przez Powiat Jaworski z MSWiA oraz wsparciu Gminy Mściwojów uda się przeprowadzić tę długo oczekiwaną przez mieszkańców obu miejscowości inwestycję.

Droga ta, to nie tylko skrót z Luboradza, Mierczyc i Skały do Mściwojowa, ale to również ważny łącznik służący mieszkańcom do przemieszczania się do Urzędu Gminy, Ośrodka Zdrowia, czy innych ważnych z punktu widzenia obywateli instytucji - mówi Starosta Stanisław Laskowski. Wierzę, że aura będzie sprzyjała wykonawcy, i że zadanie jeszcze w tym roku zostanie zakończone - dodaje Starosta.

Zadanie zrealizuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe COM-D z Jawora, które złożyło w przeprowadzonym przetargu najkorzystniejszą ofertę.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 166