top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Uroczysta Wigilia w Ośrodku Wsparcia
dodano: 16-12-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1740

Jak co roku, uczestnicy Ośrodka Wsparcia „Pod Zielonym Dębem" w Jaworze, uroczyście obchodzą Święta Bożego Narodzenia, które rozpoczynają się wspólną Wigilią. 15 grudnia w Schronisku Młodzieżowym, przy pięknie przystrojonym i zastawionym świątecznymi potrawami stole, zasiedli, obok uczestników Ośrodka wraz z rodzinami, zaproszeni goście, m.in. Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, Wicestarosta Arkadiusz Baranowski, Członek Zarządu Powiatu Piotr Pieniążek oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze Krzysztof Kowalczyk.

Spotkanie rozpoczęło się wzruszającym przedstawieniem oraz złożeniem życzeń przez Kierownik Ośrodka Katarzynę Trapowską. W imieniu swoim własnym oraz Zarządu Powiatu Starosta Stanisław Laskowski złożył wszystkim obecnym serdeczne życzenia świąteczne oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym, 2018 roku. Wszyscy zostali obdarowani drobnymi podarkami. A później, jak nakazuje tradycja, łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie nawzajem, pełne ciepła, świąteczne życzenia, po czym zasiedli do stołów, aby w radosnej, już prawie świątecznej atmosferze, przy głosie kolęd posmakować wigilijnych potraw. 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 57