top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Najciekawsze szopki bożonarodzeniowe nagrodzone
dodano: 18-12-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1807

Przedszkole Publiczne nr 4 w Jaworze, już po raz piętnasty, zorganizowało konkurs pn. "Najciekawsza Szopka Bożonarodzeniowa". 15 stycznia w Muzeum Regionalnym w Jaworze odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji konkursu. W tym roku szopek było aż 29, a na uwagę zasługuje różnorodność wykorzystanych materiałów. Wśród prac znalazła się także szopka w całości zrobiona z piernika, która zapewne dla wszystkich stanowiła wyzwanie, aby nie skusić się i nie skosztować konkursowej pracy.

Wydarzenie to było współorganizowane m.in. przez Muzeum Regionalne w Jaworze, Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze i Starostwo Powiatowe w Jaworze, które było m.in. fundatorem nagród, zaś konkurs odbył się pod patronatem Starosty. Komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu ośmiu wyróżnień oraz o nagrodzeniu miejsca I-go, które zajęli Miłosz Bródka wraz z siostrą oraz Cyprian Kowalewski, miejsca II-go, Klaudia i Magdalena Golonka oraz miejsca III-go, na którym uplasowała się Grupa Zuchów z PP nr 2 w Jaworze i Żółte Jedyneczki/Oddział zamiejscowy PP nr 4.

Samorząd Powiatu Jaworskiego reprezentował Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, który również wręczył wyróżnionym dyplomy i nagrody rzeczowe.

Finał konkursu został wzbogacony wspaniałym występem młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze, pod kierunkiem p. Renaty Aleksiuk, a także pokazem karate.

Wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia pochodzą z portalu internetowego jawor24h.pl


 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 57