top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Wigilia w „Jaworowym Starcie”
dodano: 21-12-2017 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1691

19 grudnia w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej ,,Jaworowy Start” odbyło się spotkanie wigilijne, przygotowane przez pracowników i wychowanków Placówki. W spotkaniu, poza kadrą uczestniczyli również Stanisław Laskowski Starosta Jaworski, Arkadiusz Baranowski Wicestarosta, Renata Węgiel Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Domu Małych Dzieci, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze, proboszcz parafii pw. Matki Boskiej Różańcowej ks. Waldemar Hawrylewicz oraz sponsorzy i przyjaciele ,,Jaworowego Startu”.  Gości przywitały Izabela Aniołek Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze oraz Małgorzata Litwińska Kierownik Placówki, które złożyły wychowankom i przybyłym gościom życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Życzenia złożyli także starostowie, dziękując jednocześnie pracownikom za okazane ciepło i miłość młodym mieszkańcom Placówki.

Wiele wzruszeń wywołał występ wychowanków, po którym wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.  Wspólna Wigilia to wyjątkowy dzień w Placówce, na który szczególnie czekają jej wychowankowie. Pod choinką bowiem zawsze czeka mnóstwo prezentów i słodkości, których nie zabrakło i w tym roku. Podczas spotkania atmosfera była niezwykła i wyjątkowa, bo i miejsce wyjątkowe. Wychowankowie Placówki są zawsze otwarci i oczekujący każdego, kto choć poświęci im na chwilę swojego czasu.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 57