top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Spotkanie opłatkowe w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Jaworze
dodano: 22-12-2017 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 2099

Tak jak w poprzednich latach tak i w tym roku przy wigilijnym stole zasiedli członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Jaworze, aby wspólnie cieszyć się tą wyjątkową chwilą. W spotkaniu uczestniczyli również Starosta Jaworski Stanisław Laskowski,  Przewodnicząca Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Publicznego Maria Piwko, Zastępca Burmistrza Jawora Agnieszka Rynkiewicz, posła na Sejm RP Elżbietę Witek reprezentowała Anna Róg, a ks. Tomasz Czernik - proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze udzielił Bożego błogosławieństwa.

Zgromadzonych uroczyście powitali ciepłymi słowami Jadwiga Kaczmarek Skarbnik Związku oraz Bolesław Sokołowski Wiceprezes Związku, a następnie wszyscy złożyli sobie życzenia, podziękowania i upominki dla Związku. Śpiewanie kolęd, łamanie się opłatkiem oraz wzajemne składanie życzeń to zgodnie ze zwyczajem najważniejsza część świętowania przy wigilijnym stole, która zwieńcza pracę włożoną w jego przygotowanie. Członkowie związku przyrządzili tradycyjne potrawy wigilijne oraz zagrali i zaśpiewali pastorałki.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 57