Konkurs „Eko - Gwiazda 2017” - edycja Jawor, pod honorowym patronatem Starosty Jaworskiego
dodano: 02-02-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1031

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Eko - Gwiazda 2017” - edycja Jawor

W dniu dzisiejszym tj. 2 lutego 2018 r., w Muzeum Regionalnym w Jaworze odbyła się uroczystość wręczenia nagród w zorganizowanym przez Mercedes-Benz Manufacturing Poland konkursie „Eko - Gwiazda 2017” - edycja Jawor. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Jaworskiego - Stanisława Laskowskiego i skierowany był do uczniów wszystkich szkół ponadpodstawowych z powiatu jaworskiego, legnickiego, świdnickiego i wałbrzyskiego. W uroczystości uczestniczyli laureaci Konkursu wraz z opiekunami, władze samorządowe Powiatu Jaworskiego oraz Gminy Jawor. Powiat Jaworski reprezentowała Pani Bogumiła Wenda - Sekretarz Powiatu.

Nagrody wręczył osobiście Prezes Zarządu Mercedes-Benz Manufacturing Poland - dr Andreas Schenkel.

Spośród 12 zgłoszonych zespołów, jury wyłoniło 6 finalistów, którzy walczyli o zwycięstwo i nagrodę główną – wycieczkę do Muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie !

Laureatami konkursu zostali uczniowie:

Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu

ZOBACZ FILM : „Eko Kasia”  - autorzy  Katarzyna Szydłowska i Paulina Szlęg

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy

Film: „Ekologiczna strona mocy” autorzy  Marcin Wojtaś i Wiktoria Kulik

ZOBACZ FILM  „Eko-eko” - autorzy: Oliwia Bujak i Alicja Lichwa

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze

ZOBACZ FILM : „Jak skutecznie chronić środowisko?” - autorzy Dawid Gibała i Mateusz Głąbicki

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze

ZOBACZ FILM: „Nasz wpływ na środowisko” - autorzy : Maciej Szurek i Szymon Wroński

Zespół Szkół i Placówek w Bolkowie
ZOBACZ FILM „Eko na co dzień” - autorzy :Bartosz Tomanek i Izabela Rybińska

W jaworskiej edycji konkursu Eko-Gwiazda zwyciężył Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy. Autorami wyróżnionego przez jury filmu „Ekologiczna strona mocy” są Marcin Wojtaś i Wiktoria Kulik, którzy pracowali pod opieką pani Grażyny Maciak.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1216