top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Przetarg na II etap ścieżki rowerowej do Myśliborza rozstrzygnięty!
dodano: 07-02-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 335

Długo oczekiwana inwestycja - budowa ścieżki pieszo-rowerowej do Myśliborza rusza na dobre !

Znamy już Wykonawcę kolejnego prawie 2 kilometrowego odcinka ścieżki pieszo – rowerowej do Myśliborza – to jaworska spółka COM-D, która w przeprowadzonym przez Powiat Jaworski przetargu złożyła najkorzystniejszą ofertę.  

Starosta Jaworski Stanisław Laskowski: „Budowa tego typu infrastruktury jest jednym z priorytetów obecnego Zarządu Powiatu, i co najważniejsze - jest zgodna z oczekiwaniami naszych mieszkańców. Wykonany przez Powiat Jaworski w 2014 r. I etap ścieżki okazał się wielkim sukcesem i pokazał, jak duże istnieje zapotrzebowanie na inwestycje w rekreację i turystykę. 

W ramach inwestycji już w okresie letnim tego roku powstanie kolejny odcinek ścieżki pieszo-rowerowej, która zakończy się w samym Myśliborzu.  Jest to z pewnością dobra informacja dla wszystkich aktywnych mieszkańców powiatu jaworskiego oraz turystów odwiedzających Park Krajobrazowy „Chełmy”.

Złożony w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego wniosek aplikacyjny został bardzo wysoko oceniony w skali województwa dolnośląskiego, za co przy okazji pragnę serdecznie podziękować moim współpracownikom. Całkowita wartość inwestycji to prawie 1,5 mln zł. z czego milion złotych to środki z Unii Europejskiej, 60 tys zł. dołoży Gmina Paszowice, a pozostałe wydatki  – 440 tysięcy pokryje powiat jaworski  – dodaje Starosta Laskowski.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 438