top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Kolejne spotkanie ws. budowy fabryki Mercedesa
dodano: 29-03-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1594

Sprawa usytuowania pomieszczeń przeznaczonych dla pracowników, w tym aneksów kuchennych, dodatkowych pomieszczeń do odpoczynku w oraz sanitariatów w budowanej fabryce Mercedes-Benz była głównym tematem kolejnego spotkania z przedstawicielami firmy Daimler, które odbyło się 28 marca br. w Starostwie Powiatowym w Jaworze. Oprócz przedstawicieli Inwestora i Starostwa Powiatowego w spotkaniu uczestniczył również Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaworze. W spotkaniu uczestniczyli także dr Andreas Schenkel Prezes spółki Mercedes-Benz Manufacturing Poland oraz Starosta Jaworski Stanisław Laskowski.

W trakcie spotkania zostały omówione zmiany w dokumentacji projektowej, związanej z budową fabryki. Pan Jurgen Wagner przedstawił aktualny stan na placu  budowy fabryki. Jak zwykle, podczas spotkania, padło wiele szczegółowych pytań dotyczących zakresu prowadzenia samej budowy, jak również linii montażowych. Starosta Stanisław Laskowski zapewnił, że pracownicy Starostwa na bieżąco będą wyjaśniać wątpliwości Inwestora i udzielać mu wszelkiej pomocy merytorycznej.

Aktualnie trwa analiza złożonych dokumentów związanych z budową przyłączy kablowych oraz linii elektroenergetycznych dla zakładu. Tak więc wszystko jest na dobrej drodze, aby fabryka, wyczekiwana przez mieszkańców powiatu, gotowa była do przyjęcia pracowników zgodnie z wcześniejszymi założeniami, już w pierwszej połowie 2019 r.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 583