top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
I Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej
dodano: 19-05-2018 | Mariusz Żydziak | wyświetleń: 1208

W dniu 18 maja br. odbyła się pierwsza edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Jaworskiego Stanisława Laskowskiego. Konkurs przeprowadzono jako jedno z działań realizowanego przez Powiat Jaworski projektu pn. „Budowa ścieżki rowerowej prowadzącej do Parku Krajobrazowego „Chełmy"- celem udostępnienia bogactwa przyrodniczego i rozwoju turystyki w Powiecie Jaworskim", który  otrzymał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.  Dzięki niemu powstaje właśnie kolejny etap trasy rekreacyjno-turystycznej w kierunku Myśliborza.

Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do zgłębiania zagadnień związanych z ochroną środowiska i sprawdzenie ich wiedzy w tym zakresie. W konkursie uczestniczyło 15 uczniów reprezentujących: I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz Zespół Szkół i Placówek w Bolkowie.

Laureatami zostali: I miejsce - Konrad Skuratko (PCKZiU w Jaworze), II miejsce - Jakub Adamczewski (PCKZiU w Jaworze), III miejsce - Weronika Płaskocińska (I LO w Jaworze). Wyróżnieni zostali: Michał Dobosz, Błażej Parzyszek, Kasjan Kita (LO w Jaworze) oraz Wiktoria Michalska i Tomasz Rydwański (PCKZiU).

Dyplomy uczestnictwa oraz wyróżnienia wręczyli uczniom Przewodniczącą Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu Maria Piwko oraz Dyrektor Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji Dorota Domińska-Werbel.

Laureaci niebawem otrzymają zaproszenia na Powiatową Galę Laureatów Konkursów, gdzie zostaną im wręczone nagrody rzeczowe.

Organizatorzy Konkursu tj. Starostwo Powiatowe w Jaworze oraz Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji serdecznie dziękują nauczycielom, którzy włączyli się w prace konkursowe: Annie Dziędziole - koordynatorowi konkursu oraz Joannie Wyderkowskiej, Dariuszowi Szojce i Szymonowi Michalskiemu - opiekunom i członkom jury.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 415