top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Posiedzenie Powiatowej Rady Pożytku Publicznego
dodano: 18-05-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 898

17 maja, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaworze, odbyło się kolejne posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, pod przewodnictwem Piotra Pieniążka. W spotkaniu uczestniczyli również członkowie Rady: Grażyna Gajda, Michał Czarnecki, Ewa Pańczak, Wojciech Nolbrzak, Beata Janas oraz Renata Węgiel jako przedstawiciel NGO. Podczas spotkania - członkowie Rady pozytywnie zaopiniowali Sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy Powiatu Jaworskiego z organizacjami pozarządowymi w roku 2017, które było również przedmiotem dyskusji jej członków.

Wiele miejsca poświecono kwestiom organizacyjnym Pikniku Integracyjnego, którego pomysłodawcą jest Grażyna Gajda, a realizatorem jest Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych „Przed Siebie". Jednak ze względu na charakter przedsięwzięcia współorganizatorami będą wszyscy członkowie Rady oraz organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu jaworskiego, które zgłoszą akces do udziału. Imprezę swoim patronatem objął Starosta Jaworski Stanisław Laskowski.  Piknik, który będzie miał miejsce 17 czerwca br. po południu w Pałacyku w Muchowie, skierowany jest do wszystkich stowarzyszeń działających w powiecie. Szczegóły wydarzenia już wkrótce!

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 415