top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Sołtys Roku wybrany
dodano: 01-06-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1137

Tradycyjnie, co roku, odbywają się spotkania Starosty Jaworskiego z sołtysami z poszczególnych gmin, na których omawiane są sprawy i problemy zgłaszane przez ich mieszkańców. Tym razem spotkanie będzie miało szczególny charakter. Podczas I Samorządowego Spotkania Sołtysów Powiatu Jaworskiego rozstrzygnięty zostanie bowiem konkurs pn. „Sołtys Roku Powiatu Jaworskiego". I pomimo faktu, że w dniu 29 maja, powołana przez Starostę Stanisława Laskowskiego komisja, dokonała już wyboru - to oficjalne wyniki poznamy dopiero podczas uroczystej gali, która odbędzie się 9 czerwca br. w Mściwojowie. Komisja rozpatrzyła piętnaście wniosków nadesłanych przez poszczególne gminy powiatu, i - jak potwierdzili jej członkowie - wybór był bardzo trudny.

W ramach organizowanego wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Jaworze oraz Regionalny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych konkursu, wyróżnionych zostało trzech sołtysów, w tym jeden z nich zostanie Sołtysem Roku Powiatu Jaworskiego. Podczas gali uhonorowani zostaną także sołtysi, którzy mogą pochwalić się najdłuższym stażem w pełnieniu tej funkcji. Wyróżnieni sołtysi otrzymają m.in. piękne statuetki oraz prezenty i dyplomy z gratulacjami za dokonania i wkład w rozwój swoich sołectw. Na uroczystą galę, zaproszeni zostali wszyscy sołtysi, jak również wielu gości, którzy podczas spotkania będą chcieli podziękować im za pracę oraz wspólnie celebrować to święto.

Impreza wsparta została finansowo przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 415