Zawody wędkarskie - powiatowy festyn z okazji Dnia Dziecka
dodano: 04-06-2018 | Mariusz Żydziak | wyświetleń: 396

Tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Jaworze organizuje imprezę rekreacyjną połączoną z zawodami wędkarskimi. 3 czerwca na zbiorniku „Jawornik” do zabawy, ale też rywalizacji przystąpiły dzieci i młodzież z powiatu jaworskiego. Rywalizacja obyła się w trzech konkurencjach: zawodach wędkarskich w spławiku, łapaniu ryby na wędkę oraz zgaduj-zgaduli.

W zawodach wędkarskich najlepsi okazali się: I miejsce Wojciech Wołyniec, II miejsce Jakub Haczkiewicz, III miejsce Jakub Kusyk. W zgaduj-zgaduli wygrał Szymon Wyszowski, a w konkurencji rzucania spławikiem - Marcin Gerlak.

Wszystkim uczestnikom gratulacje złożyła reprezentująca samorząd powiatowy Maria Piwko - Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu.

Organizatorzy złożyli podziękowania dla licznych instytucji i firm, które wsparły to wydarzenie oraz zaprosili do udziału w kolejnej edycji zabawy w przyszłym roku.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1327