top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Koniec roku szkolnego - dzwonek zadzwonił po raz ostatni!
dodano: 22-06-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1190

Kolejny rok szkolny właśnie dobiegł końca. Ten długo wyczekiwany przez młodzież dzień, rozpoczął się w szkołach powiatu jaworskiego o różnych godzinach, jedno jest jednak pewne - uczniowie rozpoczęli bardzo długie wakacje, które potrwają aż do 3 września, kiedy to ponownie spotkają się w murach swoich szkół. Młodzież żegnali nie tylko dyrektorzy placówek, grono pedagogiczne, czy rodzice, ale również przedstawiciele organu prowadzącego. Starosta Jaworski Stanisław Laskowski uczestniczył w uroczystościach kończących zajęcia szkolne w dwóch powiatowych placówkach, tj. w I Zespole Szkół Ogólnokształcących oraz w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze. Sekretarz Powiatu Bogumiła Wenda - żegnała uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze, natomiast do Bolkowa, do Zespołu Szkół i Placówek udała się Naczelnik Wydziału Edukacji Zdrowia i Polityki Społecznej - Beata Janas. Były krótkie przemówienia oraz wręczenie, wybranym uczniom, świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych, dyplomów i pucharów, jak również nagród Zarządu Powiatu Jaworskiego dla wybitnie uzdolnionych uczniów, z najwyższymi średnimi ocen.

Starosta Jaworski w swoim przemówieniu pogratulował wszystkim uczniom uzyskania promocji do klas wyższych, wyraził uznanie dla ich pracy, wysiłku i zaangażowania w zgłębianie tajników wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności, poznawanie i rozwijanie swoich zdolności i talentów. Starosta pogratulował także młodzieży wyników w nauce, zwycięstw w konkursach, zawodach sportowych, zaangażowania się w pracę na rzecz szkoły oraz życzył wszystkim młodym ludziom radosnych i bezpiecznych wakacji. Podziękował również dyrektorom, kadrze nauczycielskiej, pracownikom szkół oraz rodzicom i opiekunom za wielki wkład w rozwój uczniów i dawane im wsparcie na drodze do wiedzy.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
dodano:24-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 780