top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Kontynuacja dobrej współpracy z władzami ZERiI
dodano: 27-06-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1211

26 czerwca w siedzibie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Jaworze, z inicjatywy Starosty Jaworskiego Stanisława Laskowskiego odbyło się bardzo miłe spotkanie związane z dokonanym niedawno wyborem nowych władz Związku,  oraz  przekazaniem gratulacji i życzeń jego członkom, którzy obchodzili 80-te i 90-te  urodziny.

Starosta Jaworski w imieniu własnym oraz władz samorządowych Powiatu Jaworskiego złożył na ręce Pana Henryka Buczaka - Przewodniczącego PZERiI serdeczne gratulacje, życząc przy tym sukcesów w wykonywaniu funkcji Przewodniczącego oraz osobistej satysfakcji z pracy na rzecz członków Związku, z nadzieją na dalszą efektywną i zgodną współpracę z samorządem Powiatu Jaworskiego, a ustępującemu Zarządowi Starosta podziękował za dotychczasową współpracę na rzecz aktywizacji seniorów.

Dostojnym Jubilatom życzył natomiast zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia oraz kolejnych rocznic obchodzonych w wyjątkowej atmosferze.

Serdeczne życzenia, podziękowania oraz wyrazy uznania za trud i zaangażowanie w pracę na rzecz jaworskich Seniorów dla ustępującego Zarządu złożyła także Przewodnicząca Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Publicznego Rady Powiatu – Maria Piwko.

Przewodniczący Henryk Buczak podziękował serdecznie za życzenia, wyrażając przy tym wolę szerokiej współpracy Związku z władzami Powiatu Jaworskiego. W trakcie spotkania przedstawione zostały również propozycje różnych działań i wsparcia na rzecz Seniorów.


 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
dodano:24-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 780