nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
1,5 mln zł dla Powiatu Jaworskiego na remont drogi w Targoszynie
dodano: 27-07-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1161

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak w dniu dzisiejszym wręczył kolejne promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Blisko 2️2️⃣️mln zł przyznane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji trafi do 33 gmin i 6 powiatów - w tym do powiatu jaworskiego prawie 1️,5️⃣️ mln zł. na realizację zadania związanego z przebudową drogi powiatowej przebiegającej przez Targoszyn.

W imieniu Powiatu Jaworskiego promesę z rąk Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak odebrał Członek Zarządu Powiatu Jaworskiego - Stanisław Witek, któremu towarzyszył Skarbnik Powiatu - Dariusz Subocz.

"To kolejne środki przeznaczone na realizację zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych w tym roku przekazane Powiatowi Jaworskiemu" - mówi Członek Zarządu Powiatu Pan Stanisław Witek.

"Dzięki środkom z MSWiA w tym roku realizujemy juz cztery inwestycje, - Przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Paszowice (1,3 km), Przebudowa drogi powiatowej relacji Przybyłowice - Małuszow (2,2 km.) oraz zadania związane z naprawą obiektów edukacyjnych, które ucierpiały w wyniku nawalnych wiatrów i intensywnych opadów atmosferycznych - remont dachu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaworze oraz remont sali gimnastycznej wraz z dachem w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Realizacja zadań "drogowych" nie byłaby możliwa dzięki współpracy Powiatu jaworskiego z Gminą Męcinka i Gminą Paszowice i Gminą Mściwojów, które wsparły nasze działania finansowo" - dodaje Stanisław Witek.

Dzięki pozyskanym przez Powiat środkom w tym roku wyremontowanych zostanie kolejne 4️,️5️⃣️km dróg powiatowych wraz z chodnikami. Realizacja zadania związanego z przebudową drogi w Targoszynie planowana jest do realizacji jeszcze w tym roku. Przetarg zostanie ogłoszony wkrótce.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
dodano:08-05-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 985