rect17146.png
Nowy chodnik w Snowidzy gotowy!
dodano: 16-08-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1031

Prawie 500 m chodnika z kostki betonowej oraz zatoka postojowa w Snowidzy, to efekt zakończonej inwestycji Powiatu Jaworskiego.

Starosta Jaworski Stanisław Laskowski:
"Współpraca z samorządami gminnymi przynosi widoczne rezultaty. Tak też było w przypadku tej inwestycji, dzięki czemu mieszkańcy Snowidzy mogą korzystać już z nowego odcinka chodnika oraz zatoki postojowej. Z pewnością poprawią one bezpieczeństwo pieszych uczestników ruchu drogowego. W kolejnych latach powiat planuje realizację dalszego etapu tej inwestycji, tj. budowę chodnika, który połączy Snowidzę Dolną ze Snowidzą Górną. Dziękuję Wójtowi Gminy Mściwojów Mariuszowi Forysiowi za dobrą współpracę i finansowe wsparcie."

Całkowita wartość tego przedsięwzięcia wyniosła prawie 160 tys., z czego koszty po połowie pokryły samorząd Powiatu Jaworskiego oraz Gmina Mściwojów.

Warto dodać, że wyłoniony przez Starostwo Wykonawca - firma MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski z Jeżowa Sudeckiego, zrealizował to zadanie ponad miesiąc czasu przed terminem umownym.

dodano:24-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz