rect17146.png
Turniej Par w Brydżu Sportowym o Puchar Starosty Jaworskiego
dodano: 25-08-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 969

W dniu dzisiejszym, w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbył się Turniej Par w Brydżu Sportowym. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, zaś organizatorem zawodów był Jaworski Klub Brydża Sportowego, na czele z Prezesem Tadeuszem Cymbalistą oraz Jarosławem Kowalikiem. Starosta S. Laskowski uroczyście otworzył turniej, życząc zawodnikom osiągnięcia jak najlepszych rezultatów i wiele satysfakcji z "potyczek" brydżowych, w których udział wzięło 21 par, w tym pary z jaworskiego klubu. Do Jawora przyjechali również miłośnicy brydża z Legnicy, Lubina, Bolesławca, Lubania, Złotoryi, Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby oraz Wrocławia. Jaworzanie zajęli siódmą lokatę, a na uwagę zasługuje fakt, że w zawodach uczestniczyli także bardzo młodzi zawodnicy, najmłodszy miał raptem 13 lat!

Turniej trwał przeszło cztery godziny, a zwycięzcom nagrody wręczył Starosta oraz Prezes JKBS. Nagrody miały zarówno charakter finansowy, jak i rzeczowy, bowiem Powiat Jaworski przekazał wygranym parom (trzy pierwsze miejsca) okolicznościowe statuetki oraz pamiątkową ceramikę. W założeniach organizatorów impreza będzie miała charakter cykliczny, tak więc kolejny turniej pod patronatem Starosty już za rok!

dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz

dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 767