top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Turniej Par w Brydżu Sportowym o Puchar Starosty Jaworskiego
dodano: 25-08-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 629

W dniu dzisiejszym, w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbył się Turniej Par w Brydżu Sportowym. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, zaś organizatorem zawodów był Jaworski Klub Brydża Sportowego, na czele z Prezesem Tadeuszem Cymbalistą oraz Jarosławem Kowalikiem. Starosta S. Laskowski uroczyście otworzył turniej, życząc zawodnikom osiągnięcia jak najlepszych rezultatów i wiele satysfakcji z "potyczek" brydżowych, w których udział wzięło 21 par, w tym pary z jaworskiego klubu. Do Jawora przyjechali również miłośnicy brydża z Legnicy, Lubina, Bolesławca, Lubania, Złotoryi, Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby oraz Wrocławia. Jaworzanie zajęli siódmą lokatę, a na uwagę zasługuje fakt, że w zawodach uczestniczyli także bardzo młodzi zawodnicy, najmłodszy miał raptem 13 lat!

Turniej trwał przeszło cztery godziny, a zwycięzcom nagrody wręczył Starosta oraz Prezes JKBS. Nagrody miały zarówno charakter finansowy, jak i rzeczowy, bowiem Powiat Jaworski przekazał wygranym parom (trzy pierwsze miejsca) okolicznościowe statuetki oraz pamiątkową ceramikę. W założeniach organizatorów impreza będzie miała charakter cykliczny, tak więc kolejny turniej pod patronatem Starosty już za rok!

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 298