top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Nowy rok szkolny czas zacząć
dodano: 03-09-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 744

3 września, dla uczniów szkół Powiatu Jaworskiego zabrzmiał pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym. Zapewne, dla większości z nich to będzie niełatwy okres, z jednej strony to wprawdzie spotkania ze „starymi" kolegami, z drugiej jednak to definitywny koniec wakacji i letniego wypoczynku oraz powrót do nauki, nowe przedmioty, wyzwania, a często także nowi nauczyciele i zmiany w systemie edukacyjnym. Łącznie, w Powiecie Jaworskim, w ponadgimnazjalnych placówkach oświatowych naukę rozpoczęło 1110 uczniów, z czego w klasach pierwszych 280 osób, natomiast w klasach wyższych 754 uczniów oraz 76 wychowanków w SOSz-W w Jaworze.

Samorząd Powiatu podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz w I Zespole Szkół Ogólnokształcących reprezentował Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, natomiast uczniów w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przywitała Beata Janas Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej. Przewodniczący Rady Powiatu Roman Sadowski gościł w Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie.

Podczas uroczystości skierowane zostały ciepłe słowa oraz życzenia zarówno do nauczycieli i pracowników szkół, jak również do młodzieży szkolnej - satysfakcji z pracy, twórczej energii oraz sukcesów w nauce, szczególnie na egzaminie maturalnym. Wszystkim Wam życzymy, aby nowy rok szkolny był udaną przygodą edukacyjną!

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 299