top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Nowy rok szkolny czas zacząć
dodano: 03-09-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1120

3 września, dla uczniów szkół Powiatu Jaworskiego zabrzmiał pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym. Zapewne, dla większości z nich to będzie niełatwy okres, z jednej strony to wprawdzie spotkania ze „starymi" kolegami, z drugiej jednak to definitywny koniec wakacji i letniego wypoczynku oraz powrót do nauki, nowe przedmioty, wyzwania, a często także nowi nauczyciele i zmiany w systemie edukacyjnym. Łącznie, w Powiecie Jaworskim, w ponadgimnazjalnych placówkach oświatowych naukę rozpoczęło 1110 uczniów, z czego w klasach pierwszych 280 osób, natomiast w klasach wyższych 754 uczniów oraz 76 wychowanków w SOSz-W w Jaworze.

Samorząd Powiatu podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz w I Zespole Szkół Ogólnokształcących reprezentował Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, natomiast uczniów w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przywitała Beata Janas Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej. Przewodniczący Rady Powiatu Roman Sadowski gościł w Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie.

Podczas uroczystości skierowane zostały ciepłe słowa oraz życzenia zarówno do nauczycieli i pracowników szkół, jak również do młodzieży szkolnej - satysfakcji z pracy, twórczej energii oraz sukcesów w nauce, szczególnie na egzaminie maturalnym. Wszystkim Wam życzymy, aby nowy rok szkolny był udaną przygodą edukacyjną!

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 767