nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
V kadencja Rady Powiatu zakończona
dodano: 19-10-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1612

18 października br. odbyła się ostatnia sesja V kadencji Rady Powiatu w Jaworze. Z uwagi na zbiegający się w czasie Dzień Edukacji Narodowej sesję zainaugurowało wręczenie nagród Zarządu Powiatu dyrektorom szkół i placówek oświatowych, jak również - na wniosek dyrektorów szkół - wybranym nauczycielom z I Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaworze, a także z Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie.

Ponadto Starosta Jaworski Stanisław Laskowski wraz Przewodniczącym Rady Powiatu Romanem Sadowskim wręczyli listy gratulacyjne nauczycielom, którzy zostali wyróżnieni Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Brązowymi Krzyżami Zasługi, Srebrnymi oraz Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę.

Dalszą część sesji zdominowały sprawy związane z rozpatrzeniem i podjęciem uchwał, m.in. w sprawie zmian w budżecie na rok 2018, w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jaworskiego na lata 2018 - 2025 oraz w sprawie przyjęcia Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego płd. i zach. części Dolnego Śląska, tzw. "Strategii Rozwoju Sudety 2030". Radni przyjęli także Informację w sprawie przygotowania planu zimowego utrzymania dróg w sezonie 2018/2019, Informację nt. realizacji zadań oświatowych Powiatu Jaworskiego oraz analizę oświadczeń majątkowych.

W związku z kończącą się kadencją 2014-2018 Rady Powiatu w Jaworze Starosta Jaworski oraz Przewodniczący Rady Powiatu wręczyli wszystkim radnym okolicznościowe plakiety - podziękowania za współpracę na rzecz rozwoju Powiatu Jaworskiego w okresie, w którym pełnili zaszczytne funkcje radnych Powiatu Jaworskiego.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1243