nasz powiat.jpg
rect17146.png
Święto pracowników PCPR-u
dodano: 26-11-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1105

W związku z ogólnopolskim świętem pracowników służb społecznych - również kadra Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze uroczyście obchodziła swoje święto, w którym, na zaproszenie dyrektor Izabeli Aniołek, uczestniczył Wicestarosta Stanisław Laskowski.

Wicestarosta, na ręce Pani dyrektor, złożył serdeczne gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich pracowników PCPR-u. Przekazał również życzenia, w imieniu Pani Anety Kucharzyk Starosty Powiatu, która w okolicznościowym liście złożyła podziękowania za trud wkładany w wypełnianie obowiązków związanych z opieką nad dziećmi i dorosłymi, którzy każdego dnia potrzebują pomocy i wsparcia.

Swoim pracownikom podziękowała również dyrektor placówki Pani Izabela Aniołek, która przekazała pracownikom piękne życzenia oraz serdeczne podziękowania za wieloletnią służbę na rzecz potrzebujących.

dodano:08-05-2019 | Dawid Paterkiewicz
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz