nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Pierwsze spotkanie opłatkowe Rodzin Zastępczych.
dodano: 19-12-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1279

W dniu 18 grudnia 2018 r. w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze odbyło się, po raz pierwszy w historii, spotkanie opłatkowe z rodzinami zastępczymi z Powiatu Jaworskiego.

W uroczystości, poza zaproszonymi rodzinami zastępczymi i ich podopiecznymi, udział wzięli Aneta Kucharzyk - Starosta Jaworski, Stanisław Laskowski - Wicestarosta, Krzysztof Kowalczyk - Dyrektor schroniska, Izabela Aniołek - Dyrektor PCPR.

Podczas symbolicznego dzielenia się opłatkiem, nie zabrakło łez i płynących z serca życzeń. Dla rodzin zastępczych i ich dzieci przygotowano paczki ze słodkościami oraz świąteczne stroiki, które zostały wykonane przez uczestników Ośrodka Wsparcia ,,Pod Zielonym Dębem” w Jaworze oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaworze.

Spotkanie uświetnił występ młodych artystów z rodzin zastępczych, którzy przedstawili "Jasełka". Podczas występu można było podziwiać muzyczne talenty dzieci, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Było to pierwsze spotkanie wigilijne dla rodzin zastępczych, jednak moc wrażeń, radość i wzruszenie panujące podczas spotkania to dowód na to, że warto tego typu spotkania organizować w przyszłości i na pewno spotkania wigilijne dla rodzin zastępczych staną się tradycją w Powiecie Jaworskim.

Całość uroczystości została przygotowana przez pracowników PCPR w Jaworze, którzy na co dzień zajmują się sprawami rodzin zastępczych.

fot: PCPR w Jaworze

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1087