nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Sala Doświadczania Świata zmodernizowana!
dodano: 24-01-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1618

W Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Jaworze odbyło się otwarcie zmodernizowanej Sali Doświadczania Świata, przeznaczonej do pomocy terapeutycznej i rehabilitacyjnej w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. W miejscu tym dzieci cierpiące m.in. na różne zaburzenia poznawcze korzystają z nowoczesnych metod i technik pozwalających lepiej stymulować ich rozwój i poznawać wybrane fragmenty rzeczywistości w bezpiecznym środowisku. Salę udało się wyposażyć m.in. dzięki środkom pozyskanym podczas ubiegłorocznego balu charytatywnego, zorganizowanego przez Ośrodek oraz dzięki wsparciu finansowemu Mercedes Benz - Manufactoring Poland. Równocześnie otwarto tzw. Salę Neuroforma, przeznaczoną do rehabilitacji ruchowej.

Starosta Jaworski Pani Aneta Kucharzyk, uczestnicząca w uroczystym otwarciu, wyraziła swoje wielkie zadowolenie, że Ośrodek sukcesywnie się rozwija, na miarę XXI wieku, i oferuje coraz więcej różnych form wspomagania, dzięki którym dzieci i młodzież z placówki mogą się lepiej rozwijać, korzystając z bardzo nowoczesnych metod, sprzętu i wysokiej klasy specjalistów - kadry ośrodka.

W otwarciu wzięli również udział Elżbieta Witek Poseł na Sejm RP, Wicestarosta Stanisław Laskowski, Dyrektor PORE w Jaworze Dorota Domińska - Werbel, Naczelnik Wydziału EPS w Starostwie Powiatowym Pani Beata Janas oraz reprezentująca Mercedes - Benz Manufacturing Poland Pani Marlena Biadała- Domino.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1416