nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Kombatanci omawiają plany organizacyjne

15 lutego, w Starostwie Powiatowym w Jaworze, odbyło się pierwsze, noworoczne spotkanie członków Powiatowej Społecznej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych przy Staroście Jaworskim. Uczestniczyła w nim, po raz pierwszy, Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski, która zapoznała się osobiście z każdym, obecnym na spotkaniu kombatantem.

Tradycyjnie już podsumowano rok ubiegły, omówiono projekt kalendarza imprez kombatanckich o charakterze patriotycznym i kulturalnym, których realizację przewidziano na rok bieżący. Wiele uwagi poświęcono aktualnym sprawom środowiska kombatanckiego, szczególnie aspektom finansowym, zmniejszającej się rok rocznie liczbie członków oraz możliwości uzyskania wsparcia.

Na zakończenie Starosta A. Kucharzyk poinformowała obecnych o terminie kolejnego spotkania, które odbędzie się w kwietniu br. i podkreśliła, że "....wszyscy kombatanci to jedna rodzina, i pomimo malejącej liczb członków, powinni się nawzajem wspierać i konsolidować".

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1537