nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Turniej Piłki Halowej Służby Liturgicznej
dodano: 18-03-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1130

Pod honorowym patronatem Anety Kucharzyk Starosty Jaworskiego odbyła się w Jaworze kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej. W hali sportowej przy ulicy Wiejskiej rywalizowano w ramach Diecezjalnych Mistrzostw Piłki Halowej Służby Liturgicznej. Na boisku, w trzech kategoriach wiekowych, konkurowało 9 drużyn piłkarskich, wśród których byli zarówno ministranci z powiatu jaworskiego, jak i z sąsiednich miejscowości. Jaworską edycję turnieju zorganizował Ks. Piotr Kulpa z Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.

Wicestarosta Stanisław Laskowski wręczył trzy okazałe puchary, które ufundował Powiat Jaworski. Trafiły one do rąk najlepszego strzelca tegorocznych rozgrywek, najlepszego bramkarza oraz trzeci puchar - Nagroda Specjalna Starosty Jaworskiego - wręczony został najmłodszemu uczestnikowi - Kacprowi Skórczyńskiemu. Zmaganiom podczas turnieju towarzyszyła zacięta gra, nie zabrakło sportowych emocji, trzeba jednak przyznać, że wszyscy uczestniczący w rozgrywkach piłkarze - ministranci świetnie się bawili w zdrowym duchu współzawodnictwa. Zwycięskie drużyny walczyć będą dalej o puchar Diecezji Legnickiej.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1241