nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Dzień Seniora w Złotej jesieni
dodano: 17-10-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1846

Niezwykle przyjazna, ciepła i rodzinna atmosfera panowała podczas obchodów Dnia Seniora w Jaworskim Stowarzyszeniu „Złota Jesień". Tą piękną uroczystość zorganizował prezes stowarzyszenia Pan Henryk Buczak.

Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski wraz z Zastępcą Stanisławem Laskowskim w imieniu Zarządu Powiatu w Jaworze wręczyli na ręce Prezesa prezent oraz złożyli życzenia wszystkim seniorom i podziękowali za zaproszenie na uroczystość.

- Chciałam złożyć wszystkim Państwu życzenia zdrowia, siły, radości i satysfakcji z przeżytych lat. By każdego dnia otoczeni byli Państwo szacunkiem i miłością swoich najbliższych.

- Bycie seniorem to coś wyjątkowego i wyróżniającego. Wiedza, życiowe doświadczenie, nieograniczony czas wolny, to cechy najbardziej pożądane u każdego człowieka. Państwo, którzy tutaj dzisiaj jesteście posiadacie wszystkie te cechy oraz dodatkowo niezwykłą chęć do życia i rozwijania swoich pasji. - Życzę Państwu spełnienia wszystkich marzeń i zamierzeń, aby w życiu osobistym dopisywały wszelka pomyślność i szczęście - powiedziała Aneta Kucharzyk.

Podczas spotkania nie zabrakło gratulacji i prezentów dla członków Stowarzyszenia, wystąpił zespół „Jaworzanie", a pani Zofia Chruściel specjalnie na tę okazje napisała i odczytała dwa wiersze. Nie obyło się również bez pysznego poczęstunku i skocznych tańców.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3202