nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Spotkanie informacyjne - przebieg korytarzy A4 i S5
dodano: 09-03-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 361

W związku z realizacją zadania dot. Opracowania Studium Korytarzowego rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa oraz drogi ekspresowej na odcinku Sobótka - Bolków planowane są spotkania o charakterze informacyjnym, skierowane do przedstawicieli lokalnych samorządów, instytucji odpowiedzialnych za zagospodarowanie terenu oraz mieszkańców.

Zgodnie z wytycznymi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu spotkania te będą miały miejsce we wszystkich powiatach, przez które zaplanowano wstępne warianty przebiegu autostrady A4 i drogi ekspresowej S5. Zamierzonym efektem tych spotkań będzie szczegółowa analiza opinii zgłoszonych przez uczestników wszystkich spotkań. Dodatkowo informujemy, że na stronie internetowej projektu - adres: www.a4sk.pl można zapoznać się z informacjami/wstępnymi korytarzami planowanych dróg.

W związku z powyższym, w imieniu Wykonawcy dokumentacji projektowej - firmy WYG International sp. z o.o. - zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaworze dnia  17 marca br., w godzinach 9.00 - 11.00. Miejsce spotkania - sala konferencyjna na I piętrze urzędu.

Ze względu na ogromną wagę planowanej inwestycji dla całego regionu, w tym szczególnie dla gmin i powiatów, przez które zaplanowano wstępne warianty przebiegu korytarzy autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S5 - serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane strony.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 2835