ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Mirosław Loranty nowym Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w powiecie jaworskim

Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski w dniu 4 maja oficjalnie spotkała się z Mirosławem Lorantym nowym Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w Jaworze. Równocześnie podziękowała Pani Alinie Markiewicz za dotychczasowe pełnienie tej funkcji. Mirosław Loranty wraz z Aliną Markiewicz, która przejmie obowiązki zastępcy będą kierować Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego w Jaworze.

Mgr inż. Mirosław Loranty pochodzi z powiatu jaworskiego. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego, posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno- budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Zdobył bogate doświadczenie w realizacji dużych procesów inwestycyjnych we Wrocławiu, jako kierownik i inżynier budowy. Pracował m. in. przy budowie nowego budynku Centrum Naukowo-Badawczego Politechniki Wrocławskiej. Interesuje się sportem i literaturą, a wędrówki po górach są jego pasją.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg