rect17146.png
Mirosław Loranty nowym Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w powiecie jaworskim

Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski w dniu 4 maja oficjalnie spotkała się z Mirosławem Lorantym nowym Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w Jaworze. Równocześnie podziękowała Pani Alinie Markiewicz za dotychczasowe pełnienie tej funkcji. Mirosław Loranty wraz z Aliną Markiewicz, która przejmie obowiązki zastępcy będą kierować Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego w Jaworze.

Mgr inż. Mirosław Loranty pochodzi z powiatu jaworskiego. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego, posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno- budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Zdobył bogate doświadczenie w realizacji dużych procesów inwestycyjnych we Wrocławiu, jako kierownik i inżynier budowy. Pracował m. in. przy budowie nowego budynku Centrum Naukowo-Badawczego Politechniki Wrocławskiej. Interesuje się sportem i literaturą, a wędrówki po górach są jego pasją.

NOJE.jpg