ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Pracownie szkolne doposażone
dodano: 16-06-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2375

W wyniku realizacji przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze projektu „Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w Powiecie Jaworskim II" zostały doposażone 2 pracownie (gastronomiczna i hotelarska) w Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie oraz 2 pracownie (programisty i rachunkowości) w PCKZiU w sprzęt komputerowy oraz pomoce dydaktyczne na łączną kwotę 132 916,60 zł.

Wśród przedmiotów, które zostały zakupione jest m.in.: 25 zestawów komputerowych, oprogramowania, projektory, kopertownica, urządzenie wielofunkcyjne, zmywarka gastronomiczna czy multicooker. Doposażenie w/w pracowni było niezbędne do realizacji kształcenia zawodowego, jednak ze względu na stan epidemii zajęcia w szkołach zostały zawieszone i młodzież będzie mogła korzystać ze wspomnianego doposażenia dopiero po powrocie do szkół.

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg