ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Zarząd Powiatu z wotum zaufania i absolutorium
dodano: 19-06-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2548

Podczas czerwcowej sesji Rady Powiatu rajcowie debatowali m.in. nad Raportem o stanie Powiatu za rok 2019. W dokumencie znalazły się szczegółowe informacje dotyczące działań urzędu i jego wydziałów, jak również pracy jednostek organizacyjnych powiatu.

Rada Powiatu rozpatrzyła sprawozdanie z realizacji budżetu powiatu jaworskiego. Kolejno, przedstawiono pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej i Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu, a następnie Rada Powiatu głosowała nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu Powiatu. Absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2019 rok zostało udzielone.           

- Bardzo się cieszę, że Zarząd Powiatu uzyskał zarówno wotum zaufania, jak i  absolutorium. Przygotowanie Raportu o stanie Powiatu za rok 2019 było pracą wszystkich pracowników Starostwa Powiatowego w Jaworze i jednostek podległych. Dążyliśmy do tego, aby był przejrzysty i czytelny. W miarę możliwości został skrócony, ponieważ obszarów i zadań, które realizuje Starostwo Powiatowe w Jaworze jest bardzo dużo. Dlatego w samym raporcie zostały wyszczególnione najważniejsze inwestycje i zadania zrealizowane w 2019 roku. Pragnę również podziękować za wkład w przygotowanie dokumentu wszystkim moim pracownikom, gdyż to ich ciężka praca i zaangażowanie dzisiaj odniosło ten sukces, uzyskując wotum zaufania - podsumowała Starosta Jaworski Aneta Kucharzyk. Starosta podziękowała również radnym, podkreślając, że dzisiejszy sukces jest zwieńczeniem wspólnej i systematycznej pracy, pomimo wielu trudów i przeszkód. To jest motywacja do tego, żebyśmy w przyszłości pracowali jeszcze efektywniej" - podkreśliła Starosta. 


 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg