ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Wicemarszałek z wizytą u Starosty
dodano: 08-07-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2434

W dniu 8.07.2020 r. wizytę roboczą w starostwie powiatowym w Jaworze złożyli Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski, Starosta Powiatu Legnickiego Adam Babuśka i członek zarządu Powiatu Legnickiego Grzegorz Gapski. W trakcie spotkania Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski przedstawiła informacje dotyczące wykonanych prac, na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Domów Pomocy Społecznej w aktualnej sytuacji epidemicznej. Omówione zostały podstawowe zasady uzyskania wsparcia finansowego na rzecz DPS. Planowana kwota przeznaczona na ten cel wynosi 116 000 zł. Przeanalizowano najważniejsze potrzeby, na jakie wymieniona kwota powinna zostać przeznaczona w ramach walki z epidemią koronawirusa, w tym na zakup łóżek rehabilitacyjnych, materacy, mat dezynfekcyjnych, ozonatorów i środków dezynfekcyjnych.

Starosta Aneta Kucharzyk przedstawiła również podstawowe informacje związane z ważnymi zadaniami inwestycyjnymi zaplanowanymi do realizacji na terenie powiatu na najbliższe miesiące. Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego zadeklarował poparcie dla projektów związanych z modernizacją szkół powiatowych.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg