ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Zdrowo jest wesoło
dodano: 28-08-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 739

W dniu 28 sierpnia 2020 r. na terenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ,,Jaworowy Start" w Jaworze odbył się festyn pn. ,,Zdrowo jest wesoło". Udział w nim wzięli podopieczni placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu Powiatu Jaworskiego. Organizatorem festynu było Stowarzyszenie na Rzecz Domu Małych Dzieci w Jaworze, które współfinansowało wydarzenie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze. Część funduszy przeznaczonych na jego przygotowanie stanowiła dotacja przyznana przez Powiat Jaworski.
Tematyka festynu nawiązywała do zdrowego trybu życia - zdrowej żywności, właściwego odżywiania się, aktywności fizycznej. Aspekt zdrowotny przewijał się w grach i konkursach dla uczestników, a za udział, każde z dzieci otrzymało nagrody. W trakcie festynu można było wesoło spędzić czas podczas zabaw przy muzyce, zawodach, malowaniu twarzy, puszczania baniek mydlanych oraz przygotowania zdrowych i smacznych posiłków. Każdy z uczestników znalazł coś ciekawego dla siebie.
Dziękujemy Stowarzyszeniu oraz Pani Renacie Węgiel, prezesowi Stowarzyszenia, za udział i środki finansowe, zarządowi Powiatu Jaworskiego za przyznanie dotacji oraz firmie Mercedes Benz, która obdarowała uczestników prezentami i gadżetami. Szczególne podziękowania dla pracowników Placówki ,,Jaworowy Start" za realizację strony organizacyjnej festynu.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg