ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Kuziennicza do remontu - utrudnienia w ruchu!
dodano: 15-09-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 691

Rozpoczęły się prace przy przebudowie kolejnego odcinka drogi ul. Kuzienniczej oraz fragmentu ul. Lubińskiej w Jaworze. Łączna długość remontowanego odcinka to prawie 400 metrów (od skrzyżowania z ul. Narutowicza do początku parkingu przy cmentarzu komunalnym).

Odnowiona zostanie nie tylko nawierzchnia jezdni, ale również po obydwu stronach wybudowane zostaną chodniki. To z pewnością poprawi bezpieczeństwo pieszych i ucieszy osoby korzystające z jaworskiego cmentarza. Wykonane zostanie również odwodnienie, tj. kanalizacja deszczowa. Inwestycja ta jest jednym z etapów zaprojektowanych do wykonania i realizowana jest przez Powiat Jaworski w porozumieniu z Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei we Wrocławiu. Jej wartość to niemal 1,6 mln zł, które dzięki pozyskanej przez Powiat dotacji zostaną sfinansowane w 100% z budżetu Województwa Dolnośląskiego. Wykonawcą zadania jest firma Masy Polskie z Lubina.

Prace zakończą się do końca bieżącego roku. Z uwagi na szeroki zakres prac prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i wyrozumiałość z powodu tymczasowych utrudnień w ruchu.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg