nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Przedsięwzięcia Powiatowe
Doposażenie Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Jaworze
dodano: 22-09-2010|Administrator|wyświetleń: 10580

    18 sierpnia 2010 r. w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Jaworze zainstalowano nowy system do drukowania, kopiowania i skanowania wielkoformatowych prac.

    Środki w wysokości 150.000 zł, na zakup urządzenia zostały pozyskane z Wojewódzkiego Funduszu Gospodarki Zasobem Geodezyjnym i Kartograficznym. W wyniku przetargu na zakup urządzenia wydano 136.640 zł, natomiast pozostałe środki zostały zagospodarowane zgodnie z warunkami przyznania dotacji na wyposażenie ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej w sprzęt i urządzenia przeznaczone do prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

   Nowy sprzęt oferuje efektywne rozwiązania do obsługi stale rosnących nakładów kolorowych wielkoformatowych dokumentów. Nowo zakupione urządzenie, pozwala na drukowanie, kopiowanie i skanowanie wszystkich rodzajów wielkoformatowych dokumentów zarówno monochromatycznych, jak i kolorowych w formatach od A4 do A0 i szerokości do 36 cali. Jego obsługa odbywa się sprawnie i szybko. I tak skaner jest zawsze gotowy do natychmiastowego użycia i nie wymaga żadnego czasu nagrzewania, podobnie szybko działa kontroler, który błyskawicznie i niezawodnie przetwarza pliki, ale również równolegle może obsługiwać nowe zadania w trakcie drukowania. Oszczędności czasu możliwie są także dzięki automatycznej kalibracji drukarki, która umożliwia drukowanie w trybie nocnym oraz wymianę rolek nośnika oraz zasobników z atramentem w trakcie pracy, bez przerywania drukowania. Obsługa urządzenia jest niezmiernie prosta zarówno jeśli chodzi o drukowanie, kopiowanie, jak i skanowanie. Zaawansowany system dostarczania zadań, zastosowany w urządzeniu, pozwala na to, by nawet najbardziej złożone z nich zostały bez trudu utworzone, zapisane i załadowane. Pracę ułatwia również nowatorski panel sterowania.

Galerie:
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 2606