top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Przedsięwzięcia Powiatowe
”Dolnośląska e - szkoła”

     Projekt „Dolnośląska e - szkoła” jest pilotażowym przedsięwzięciem realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego przez Dolnośląski Urząd Marszałkowski. Celem projektu jest wdrożenie technologii informacyjnej i komunikacyjnej w wybranych szkołach województwa. Ponadto założenia projektu przewidują opracowanie i wdrożenie wyższego etapu rozwoju technologii informacyjnej w edukacji. Całkowita wartość projektu wynosi 19 278 615 zł (kwota dofinansowania z RPO - 16 386 825 zł, wkład MWD - 2 891 792 zł).

    W powiecie jaworskim do opisanego projektu zakwalifikowało się Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego w Jaworze. Warunkiem otrzymania przez szkołę sprzętu komputerowego jest posiadanie sieci bezprzewodowej, umożliwiającej wykorzystanie platformy edukacyjnej na różnorodnych zajęciach szkolnych i pozaszkolnych. Zarząd Powiatu w Jaworze przeznaczył na ten cel kwotę 17 200 zł.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 780