ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Powiat Jaworski
Odbudowa kanalizacji burzowej w Mściwojowie na odcinku 848 m

       Inwestycja ta była bezpośrednio powiązania z zadaniem pod nazwą „Przebudowa drogi nr 2801D Luboradz - Mściwojów - Zębowice od km 1+525 do 6+330". Obejmowała ona odbudowę rowów przydrożnych, do których zostały poprowadzone spadki odbierające wodę z drogi. Oczyszczone i podniesione zostały także istniejące studnie, zaś te całkowicie zniszczone zostały naprawione. Ponadto nad kanalizacją wzdłuż przedmiotowej drogi powiatowej na obszarze Mściwojowa wykonana została nowa nawierzchnia chodnika.

      Realizacja tej inwestycji zagwarantowała wiele pozytywnych efektów, w tym m. in. właściwe odwodnienie drogi, której nawierzchnia była systematycznie niszczona przez wodę w wyniku  obfitych opadów deszczu, a jej prawidłowe oprowadzenie było niemożliwe z powodu braku odpowiedniej infrastruktury.

       Odbudowa kanalizacji była możliwa dzięki pozyskanym przez Powiat Jaworski funduszom na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, przyznawanych przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji - 386.410 zł oraz dotacji celowej Gminy Mściwojów w wysokości 30.000 zł. Wielkość środków Powiatu Jaworskiego: 66.602,78 zł.

Całkowita wartość robót: 483.012,78 zł.
Termin realizacji:
04.2013 - 09.2013

Wprowadził: Krzysztof Kowalczyk, Wydział RPE


W TRAKCIE TRWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH


STAN INFRASTRUKTURY PRZED REALIZACJĄ ZADANIA:

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg