nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Przedsięwzięcia Powiatowe
Doposażenie Pałacu w Muchowie celem poprawy jakości bazy turystycznej na terenie Powiatu Jaworskiego

     W 2013 roku urokliwy i malowniczo położony pałac w Muchowie znacznie zyskał na swojej atrakcyjności. Wszystko to za sprawą dofinansowania, które otrzymał Powiat Jaworski na doposażenie części noclegowej pałacu. Za kwotę ok. 21 tys. zakupione zostało nowe umeblowanie tj.: kanapy, szafy ubraniowe oraz nocne, stoliki i krzesła. Dofinansowanie unijne w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich wyniosło ponad 13 tys. zł, dzięki czemu baza noclegowa w Muchowie została dostosowana do nowoczesnych standardów i aktualnie pozwola na komfortowy wypoczynek osób odwiedzających nasz powiat.

    Przypomnijmy, że w 2010 Powiat Jaworski zrealizował na terenie przypałacowym unijny projekt pn. „Ścieżki edukacyjne na czesko-polskim pograniczu", dzięki któremu wybudowana została 970-metrowa ścieżka edukacyjna wraz infrastrukturą towarzyszącą: wiatą turystyczną, oświetleniem, placem zabaw, stojakami na rowery.

    Obecnie w pałacu znajduje się 46 miejsc noclegowych w 12 pokojach. Noclegi można rezerwować przez cały rok pod nr tel. 76 870 89 20. Dzięki tym inwestycjom muchowski kompleks pałacowo - parkowy, na naszych oczach staje się atrakcyjnym miejscem na organizację plenerowych imprez, wycieczek rodzinnych i szkolnych.

Wprowadził: Krzysztof Kowalczyk, Wydział RPE

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 2581