nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Przedsięwzięcia Powiatowe
Starostwo Powiatowe - likwidacja barier architektonicznych

     Na przestrzeni ostatnich kilku lat, w Starostwie Powiatowym w Jaworze wprowadzane były różne zmiany, w tym organizacyjne, mające na celu przede wszystkim poprawę jakości i usprawnienie obsługi interesantów. Oprócz tego w 2013 r. wykonano także prace polegające na dostosowaniu budynku Starostwa do oczekiwań i potrzeb osób niepełnosprawnych.

     Zakres prowadzonych prac obejmował m.in. wykonanie dodatkowych pomieszczeń biurowych w holu wejściowym na parterze budynku, przebudowę pomieszczenia na toaletę dla osób niepełnosprawnych (w obu przypadkach przystosowanych do korzystania przez osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich), wykonanie wiatrołapu przy wejściu do budynku oraz przebudowę portierni.

     Nowe pomieszczenia biurowe wykorzystywane są m. in. jako Kancelaria Ogólna, w której petenci mogą uzyskać wybrane informacje związane z pracą poszczególnych wydziałów. Mają również możliwość złożenia pism i dokumentów bez konieczności udawania się na wyższe kondygnacje. Pozwoliło to na likwidację w budynku przynajmniej części barier architektonicznych i jego zmianę w bardziej przyjazny osobom starszym i niepełnosprawnym.


W trakcie robót budowlanych

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 2606