ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Powiat Jaworski
OBWIESZCZENIE STAROSTY JAWORSKIEGO o zebraniu uczestników scalenia gruntów wsi Luboradz oraz części wsi Drzymałowice

OBWIESZCZENIE STAROSTY JAWORSKIEGO

o zebraniu uczestników scalenia gruntów wsi Luboradz

oraz części wsi Drzymałowice

 

              Na podstawie § 1 ust. 1 zarządzenia Starosty Jaworskiego nr 12/2020 z dnia 12 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia na terenie powiatu jaworskiego szczególnych rozwiązań umożliwiających podejmowanie działań minimalizujących zagrożenia dla zdrowia publicznego związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w związku z komunikatami Generalnego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego związanego z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, odwołuje się na czas nieokreślony, do odwołania, zebranie uczestników scalenia gruntów wsi Luboradz oraz części wsi Drzymałowice, zwołane na dzień 31 marca 2020 r. (wtorek) o godzinie 19.00 w świetlicy wiejskiej w Luboradzu. 

 

            Celem zebrania było zapoznanie uczestników scalenia z wynikami ustaleń komisji doradczej w sprawie ewentualnych zastrzeżeń do szacunku gruntów oraz podjęcie uchwały w sprawie zgody na dokonany szacunek gruntów objętych scaleniem.

                Zgodnie z art. 31 powołanej wyżej ustawy oraz art. 49 Kpa wywieszenie na okres            14 dni niniejszego obwieszczenia na tablicach ogłoszeń w Urzędzie Gminy Mściwojów, Starostwie Powiatowym w Jaworze, we wsi Luboradz i Drzymałowice, a także na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Jaworze:
 http:/www.spjawor-bip.pbox.pl., uważa się za doręczone wszystkim uczestnikom postępowania scaleniowego.

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg