ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Urząd - Starostwo Powiatowe
ZUS bezpłatnie pomaga przedsiębiorcom

Jaką pomoc można uzyskać w ramach tarczy antykryzysowej, jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać postojowe, jak poprawnie wypełnić dokumenty? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy bezpłatnego szkolenia online, które poprowadzą eksperci z legnickiego ZUS w najbliższy poniedziałek 11 maja br.

Webinar poprowadzą Małgorzata Sokołowska oraz Małgorzata Pietrzyk ekspertki ZUS w Legnicy. Początek godz. 12.00, spotkanie jest zaplanowane na dwie godziny.

- To nasze drugie szkolenie. Pierwsze cieszyło się takim powodzeniem, że nie wszyscy chętni mogli wziąć w nim udział tak wiele mieliśmy zgłoszeń – mówi Emilia Nowakowska z ZUS w Legnicy. Webinar jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc - trzeba się na szkolenie zarejestrować – dodaje.

Zapisy: zgłoszenie należy wysłać na adres biuro@legnica.skwp.pl(prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru kontaktowego, nazwy reprezentowanej firmy). Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się w formie szkolenia on-line. Każdy zapisany uczestnik otrzyma link umożliwiający nawiązanie połączenia internetowego z pokojem szkoleniowym (poprzez platformę Clickmeeting). Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. W trakcie spotkania uczestnicy mogą zadawać pytania wykładowcom na czacie. Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym, z dostępem do Internetu (do uruchomienia szkolenia należy użyć wyłącznie przeglądarki Google Chrome lub FireFox).

W programie szkolenia:

Omówienie form wsparcia w ramach programu Tarcza Antykryzysowa.
Omówienie warunków, jakie należy spełnić, aby otrzymać pomoc z ZUS (na przykładach).
Instruktaż w zakresie wypełniania wniosków.

Czas na pytania dot. usług Tarczy Antykryzysowej oraz dot. dodatkowego zasiłku opiekuńczego dla osób, które opiekują się dzieckiem do lat 8 z powodu zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły w związku z COVID-19
Odpowiedzi ekspertów ZUS.

Spotkanie organizują wspólnie: legnicki Oddział ZUS oraz legnicki Oddział Okręgowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg