ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Portal - Urząd - Starostwo Powiatowe
Laptopy do zdalnego nauczania dla szkół Powiatu Jaworskiego

Dzięki pozyskanemu grantowi z programu „Zdalna Szkoła", Powiat Jaworski zakupił 28 laptopów o wartości ponad 70 tys. zł, które już wkrótce przekaże szkołom dla których jest organem prowadzącym. Ze szkół trafią one głównie do najbardziej potrzebujących uczniów, którym problemy sprzętowe uniemożliwiają lub ograniczają realizację programu szkolnego w trybie zdalnym. Przewidzianych zostało również kilka sztuk komputerów dla nauczycieli.

Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski: „Miło mi poinformować, że mamy już komputery, które przekażemy naszym szkołom i naszym uczniom, aby wesprzeć ich w realizacji zdalnego nauczania. Stan epidemii na terenie naszego kraju wymusił w obszarze szkolnictwa nowe rozwiązania, dlatego też Powiat Jaworski skorzystał z dostępnych środków, aby doposażyć szkoły w niezbędny sprzęt informatyczny. Istotne jest również to, że laptopy po zakończeniu epidemii zostaną zwrócone do placówek i będą służyły wszystkim uczniom w zajęciach edukacyjnych."

Zakup sfinansowany w ramach realizacji projektu „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu" działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach".

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg