ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
dodano: 27-10-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 5305

W dniu dzisiejszym w trybie online pod kierownictwem Anety Kucharzyk Starosty Jaworskiego odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W posiedzeniu udział wzięli włodarze gmin naszego powiatu, przedstawiciele służb mundurowych, sanepidu, Jaworskiego Centrum Medycznego i pracownicy starostwa powiatowego.

Podczas spotkania przedstawiona została aktualna sytuacja epidemiczna w powiecie, stan bezpieczeństwa publicznego i aktualne działania podejmowane w celu zapewnienia odpowiednich warunków do diagnozy i leczenia pacjentów zakażonych koronawirusem w Jaworskim Centrum Medycznym. Szpital Jaworskiego Centrum Medycznego aktualnie przygotowuje wyizolowanych 10 miejsc do leczenia pacjentów zakażonych wirusem SARS CoV-2. Jaworska Policja ponownie apeluje do mieszkańców powiatu o przestrzeganie zasad rygorów higienicznych, w tym o noszenie maseczek i zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg