ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie

W roku 2009 Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło 20,0 milionów złotych na dofinansowanie budowy ok. 100 boisk w skali całego kraju. Sukcesem zakończyły się starania Powiatu Jaworskiego, który pozyskał na budowę boiska wielofunkcyjnego przy I ZSO w Jaworze mieszczącego się przy ul. Kościuszki w Jaworze - 200 tys. zł (z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej).

Planowane przedsięwzięcie obejmowało budowę nowoczesnego, ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego, wraz z wykonaniem odwodnienia i budową piłkochwytów. Obecne boisko dostosowane jest do uprawiania aż czterech dyscyplin sportowych: piłki ręcznej, piłki siatkowej, koszykówki i tenisa ziemnego. Pola dla poszczególnych gier mają wymiary zgodne ze wszelkimi wymaganiami dla tych gier.

Dzięki realizacji projektu uczniowie mogą korzystać z funkcjonalnego boiska sportowego z nową nawierzchnią z trawy syntetycznej, co pozwoli na bezpieczne prowadzenie zajęć sportowych oraz różnego rodzaju rozgrywek i turniejów. Wdrożenie zadania sprawiło iż  boisko wielofunkcyjne z powodzeniem może być wykorzystywane zarówno do sportów amatorskich, jak i profesjonalnych.

 

Inwestor: POWIAT JAWORSKI

Termin realizacji: 2009-2010 r.

Koszt całkowity inwestycji: 491 256,95 zł., w tym 200.000 zł pozyskane z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej oraz 291.256,95 zł wkład własny Powiatu Jaworskiego.

 

POWRÓT
Lokalizacja panoram
Pomoc

Po ustawieniu kursora myszy na obrazie oglądanej panoramy i przyciśnięciu lewego klawisza myszy - możliwe jest sterowanie kierunkiem obrotu widoku. Do poprawnego działania niezbędna jest włączona obsługa apletów JAVA w przeglądarce.

znak zapytania aktywny punkt - umożliwia po kliknieciu przejście do kolejnej sceny spaceru. Po najechaniu na aktywny punkt pojawi się skrócona nazwa sceny, do której prowadzi.
przybliż zbliżenie - pozwala przybliżyć oglądaną scenę.
oddal oddalenie - pozwala oddalic oglądaną scenę.
hotspoty pokaż / ukryj hotspoty - włącza i wyłącza prezentowanie aktywnych punktów na panoramie.
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg