ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Przebudowa budynku ćwiczeń praktycznych w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego im.KEN w Jaworze

Przebudowa budynku ćwiczeń praktycznych-gospodarstwa pomocniczego w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego im. KEN w Jaworze

 

Realizacja tego zadania możliwa była dzięki unijnym środkom pozyskanym przez Powiat Jaworski z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego. Przypomnijmy, że całkowita wartość projektu wyniosła 3 754 053 zł, z czego 2 523 007 zł to dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W efekcie przeprowadzonej modernizacji wysłużony budynek przy ul. Dworcowej 10 zyskał nowe oblicze, a co ważniejsze doskonałą funkcjonalność. Będzie z niego korzystać młodzież z terenu powiatu jaworskiego, ucząca się w PCKZ praktycznych zawodów.

Budynek został gruntownie przebudowany. Wykonano m.in. nowe ścianki działowe, instalacje: wodociągowe, kanalizacyjne, wentylacyjne i elektryczne, wymieniono stolarkę drzwiową wewnętrzną. Termomodernizacja objęła montaż nowej stolarki okiennej, wykonanie elewacji, docieplenie stropodachu oraz instalację centralnego ogrzewania. Budynek został przystosowany także do potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym celu wykonano specjalne toalety oraz zlikwidowano bariery architektoniczne.

Tym samym zrealizowano główny cel projektu, którym było podniesienie jakości systemu kształcenia poprzez przebudowę zniszczonej bazy dydaktycznej oraz świadczenie procesu edukacji na wysokim, europejskim poziomie. W zmodernizowanym obiekcie będą działać następujące działy kształcenia: zespół pracowni dydaktycznych i mechanicznych, pracownie nowoczesnych technik sterowania i wytwarzania, ośrodek kursowy, biblioteka i aula.

Inwestor: POWIAT JAWORSKI

Termin realizacji: 2009-2010


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla

Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 oraz z budżetu

Powiatu Jaworskiego


POWRÓT
Lokalizacja panoram
Pomoc

Po ustawieniu kursora myszy na obrazie oglądanej panoramy i przyciśnięciu lewego klawisza myszy - możliwe jest sterowanie kierunkiem obrotu widoku. Do poprawnego działania niezbędna jest włączona obsługa apletów JAVA w przeglądarce.

znak zapytania aktywny punkt - umożliwia po kliknieciu przejście do kolejnej sceny spaceru. Po najechaniu na aktywny punkt pojawi się skrócona nazwa sceny, do której prowadzi.
przybliż zbliżenie - pozwala przybliżyć oglądaną scenę.
oddal oddalenie - pozwala oddalic oglądaną scenę.
hotspoty pokaż / ukryj hotspoty - włącza i wyłącza prezentowanie aktywnych punktów na panoramie.
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg