ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Chodnik przy ul PIŁSUDSKIEGO w Jaworze

Wymiana nawierzchni chodników przy ul. Piłsudskiego i Armii Krajowej (strona lewa) od ul. Strzegomskiej do ul. Łukasińskiego w Jaworze

 

Celem realizacji inwestycji, która zakończyła się w 2009 r. była poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych, likwidacja barier architektonicznych, prawidłowe odwodnienie nawierzchni oraz ogólna poprawa estetyki pieszych ciągów komunikacyjnych na terenie Jawora.

 Zadanie obejmowało m. in.: rozebranie istniejącej, mocno zniszczonej nawierzchni, wymiana  obrzeży betonowych, wykonanie nowej nawierzchni chodnika wraz podbudową.

Nawierzchnię chodnika i terenu przylegającego bezpośrednio do Przychodni Rejonowej przy ul. Piłsudskiego wykonano z kostki brukowej betonowej grubości 6 cm w barwach szarych i czerwonych.

 Inwestor: Powiat Jaworski (Zarząd Dróg Powiatowych w Jaworze)

POWRÓT
Lokalizacja panoram
Pomoc

Po ustawieniu kursora myszy na obrazie oglądanej panoramy i przyciśnięciu lewego klawisza myszy - możliwe jest sterowanie kierunkiem obrotu widoku. Do poprawnego działania niezbędna jest włączona obsługa apletów JAVA w przeglądarce.

znak zapytania aktywny punkt - umożliwia po kliknieciu przejście do kolejnej sceny spaceru. Po najechaniu na aktywny punkt pojawi się skrócona nazwa sceny, do której prowadzi.
przybliż zbliżenie - pozwala przybliżyć oglądaną scenę.
oddal oddalenie - pozwala oddalic oglądaną scenę.
hotspoty pokaż / ukryj hotspoty - włącza i wyłącza prezentowanie aktywnych punktów na panoramie.
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg